SLC v Evropě

Kalendář

<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Speciální díky od ředitele:

Všem našim studentům, novým i bývalým. Některým z Vás, kteří byli za všech okolností u počátečního stadia rozvoje společnosti. Děkuji Vám všem za Vaši trpělivost a přínos. A také Bc. Janě Kirkup (Director of Studies), jejíž spolupráce a tvrdá práce asistovala úspěchu společnosti v posledních letech.

Rád bych chtěl extra poděkovat panu Janu Řezníčkovi z České pojišťovny, který mě inspiroval (aniž by si to uvědomil) k názvu společnosti. (Jednou navečer jsem si během naší hodiny AJ všiml slov „Smart business goals“ (Chytré obchodní cíle), které byly napsány na flipchartu použitého při jednání toho dne, a to mne donutilo přemýšlet).

EVC Hradec Králové, které mi představilo Cambridge a je stálým zdrojem školení a seminářů. Sunny Language School, která mě podpořila během prvních let v České republice.

Panu Jaroslavu Bačinovi, který je stále do dneška nejdelší a nejloajálnější student, kterého jsem kdy měl. Společnosti Synergit s.r.o., jejíž lekce obchodní angličtiny mě inspirovali k tomu, jak by měla moje vlastní malá společnost vypadat. Společnosti Syscom Software s.r.o., kteří mi ukázali, že je možné pro každého jednotlivého zaměstnance společnosti dovést mluvit anglicky.

A super velké díky společnosti Profireal Group, jejíž spolupráce, psychická a fyzická podpora asistovala v současném rozvoji v minulém roce.

Na závěr, avšak v žádném případě ne nejméně důležitě, všem mým lektorům, novým i bývalým, jejichž profesionalita, charakter a jejich příjemné chování poskytli mým klientům, což mohu upřímně říci, jedno z nejlepších dostupných jazykových vzdělání. Vím, že jsem kolikrát lidem řekl, že “zákazník je na prvním místě”, ale upřímně věřím, že jenom kousek za zákazníkem je můj tým, protože bez nich bych neměl společnost, jejíž myšlenky a ambice nejsou pouze něčím, na co mohu být pyšný jen já, ale doufám, něčím, na co jsou také pyšní oni, že jsou jeho součástí.

Ještě jednou děkuji Vám všem

Ing. Robert Mark Kirkup M.D C.E SLC