SLC v Evropě

Kalendář

<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Produkty, které nabízíme:

SLC „jediná zastávka v jazykovém obchodě“, který vyhoví všem Vašim požadavkům o jazykové vnitropodnikové kurzy. Zavolejte nám, abychom ve Vaší firmě vyřešili všechny Vaše jazykové problémy.

  • Výuka jazyků ve firmách (AJ, NJ, RJ)
  • Překlady
  • Tlumočení
  • Výuka pro veřejnost
  • Intenzivní víkendové kurzy

“Zrcadlový program”

Nejprodávanějším produktem SLC je “zrcadlový program”, který je vytvořen pro velké společnosti s pobočkami rozptýlenými po celé střední Evropě.

Při průzkumu trhu uskutečněného v roce 2008, SLC pochopilo, že jedním z nejdůležitějších cílů pro velkou společnost, která pro své zaměstnance zvolí funkční jazykový vzdělací systém, je odůvodnění investice do takovýchto služeb.

Pokud má společnost několik různých jazykových škol, které učí v několika pobočkách s několika jinými lektory, které učí z několika různých knih a dělají několik různých testů na zjištění pokroku studentů, je pak pro jakoukoli společnost nemožné přesně sledovat efektivní pokrok svých zaměstnanců mimo jednotlivou pobočku, a tak SLC navrhlo “zrcadlový program”, který umožňuje řešení ke všem výše zmíněným problémům v jednom pohodlném a jednoduchém produktu.

Jak „Zrcadlový program“ funguje

Tím, že si vyberete SLC jako svého výhradního poskytovatele jazykového vzdělání, můžeme Vám zajistit vzdělávací program, který Vaší společnosti umožní sledovat individuální pokrok každého zaměstnance, bez ohledu na to, v kterém městě či zemi pracují, v jednoduchém a číselném formátu. Tento formátovaný reportní systém pak umožní Vaší společnosti zřetelně sledovat, jak je každý zaměstnanec motivovaný ke svým studiím a jak jejich schopnosti rostou.

Mnoho našich stávajících klientů shledává tuto informaci jako neocenitelnou, pokud rozhodují o tom, kteří zaměstnanci by měli být povýšeni na vyšší pracovní pozice, které mohou požadovat využití dalšího jazyka, stejně jako moci sledovat, kteří zaměstnanci jasně plýtvají financemi a energií společnosti, tím, že mají slabou docházku a pokrok ve svém studiu.

“Zrcadlový program” poskytuje systém, v kterém každý zaměstnanec studuje ze stejných učebnic (obchodní nebo všeobecný jazyk), které jsou aktualizovány každých pár let, a s lektory, kteří byly proškoleni dle metod a cílů programu.

Na začátku vzdělávání zaměstnanci vyplní vstupní test a, pokud možno, projdou také ústní zkouškou z očí do očí s rodilým mluvčím nebo českou lektorkou dle úrovně studenta. Tyto počáteční testy SLC umožní prozkoumat úroveň studentů, tak aby je bylo možné zařadit do skupiny na úrovni studia, která bude pro studenty podnětná.

Testování je také prováděno u každého jednotlivce/ve skupině v každé společnosti až 3krát do roka. Výsledky testů jsou zaznamenávány v číselném formátu. Každý lektor vyhotoví krátký report týkající se přístupu každého studenta ke jeho studiu a jeho slabých stránkách, například špatná docházka. Tyto osobní reporty a výsledky testů každého studenta jsou následně poskytnuty personálnímu oddělení společnosti.

Testování a studium každého zaměstnance je identické, irelevantní k umístění zaměstnanců nebo jejich pozici ve společnosti a je pouze odlišné v závislosti na průběhu studia. Bez ohledu na to, kdy student začal se studiem, bude mít společnost aktuální záznam o jeho studiu, který společnostem umožní porovnat a zhodnotit schopnosti každého zaměstnance s jejich kolegy ze současných nebo minulých záznamů v jiných městech nebo zemi, kde je tento program spuštěn.

Pokud chce společnost vyřešit problém, který nemáme mezi našimi dostupnými produkty, zavolejte nám a my se vynasnažíme vytvořit produkt, který bude šitý na míru Vám a Vašim obchodním cílům.