SLC v Evropě

Kalendář

<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Obchodní cíle: Poskytovat, poskytovat, poskytovat

Smart Language Centre s.r.o. (SLC) je společnost, která silně věří v ideální služby zákazníkům. V ideálním světě jde vše lehce bez problémů a komplikací, ale v podnikání je nemožné si představit takový „ideální“ svět. A jsou to právě dovednosti, schopnosti a zaškolení našeho vyššího managementu, které představují společnost jako společnost daleko lepší než je jeho konkurence.

Někteří naši klienti se naučili fráze jako „to go out of their way“, ne protože jsme je to naučili, ale protože potřebovali nalézt vhodný výraz, jak popsat služby, které získávají.:-)

„Náš zákazník, náš pán“. Je to jednoduché heslo, ale mnozí lidé z tohoto oboru na něj zapomněli. Mnohokrát slyšíme o společnostech, které zamítly zákazníka, protože chtěl něco jiného než je standardem.

Tyto společnosti však zapomněly nebo chtějí ignorovat, že se doba neustále mění a organizace, která je v těchto postupech a principech příliš nekompromisní, stagnuje. SLC chápe, že ne všichni klienti mají stejná očekávání a tak se snažíme vyhovět každému přání, které náš klient má.

Od začátku působení se SLC těší v průměru z 250% růstu produkce v každém roce, za který vděčíme hlavně našim spokojeným klientům, kteří se opakovaně vrací k našim službám a informují své známé o našich službách. Totomu zvýšení v minulém roce napomohly také společnosti expandující do zahraničí.

SLC má nyní pobočky nejenom v České republice (Praha, Pardubice, Hradec Králové a Brno), ale také v Bratislavě na Slovensku a Vídni v Rakousku. V následujících letech bude SLC pokračovat v expanzi ve střední a východní Evropě a plánuje otevřít novou pobočku v Polsku koncem roku 2008.